Dikkat !!! Karahayıt 'ın tanıtımı ve Karahayıt 'a gelecek yerli ve yabancı misafirlerin tesisler hakkında ön bilgiye sahip olabilmesi, irtibat kurabileceği telefon, e-posta vb. gibi bilgilere kolayca ulaşabilmesi amacıyla yukarıdaki otel ve tesislerin bilgileri yayınlanmaktadır. Ulaşılamaması nedeniyle listede adı geçmeyen veya adı geçtiği halde eksik yada yanlış bilgileri, resimleri, telefon ve diğer iletişim bilgileri bulunan, bulunmayan otel veya tesisler olabilir. Müracaatları durumunda eksik yada yanlış bilgileri düzeltilir, adı geçmeyen tesisler listeye eklenebilir. Hatta talepleri doğrultusunda listeden isimleri tamamen çıkartılabilir. Burada amacımız sadece Karahayıt 'ın ve Karahayıt 'taki tesislerin tanıtılmasıdır. Yukarıdaki tüm bilgiler ve resimler, otel ve tesislerin yetkilileriyle bire bir görüşmeler, dağıttıkları broşürler, tanıtım cd leri ve web sitelerinde yayınladıkları bilgilerden derlenerek hazırlanmıştır. Yukarıda adı geçen yada geçmeyen hiçbir tesis bu nedenle maddi ve manevi herhangi bir hak talebinde bulunamaz. Tesislerin faaliyeti sona erdiğinde, ünvan, telefon, web içeriği, resim, logo vs. değişikliklerinde e-posta ile değişiklik başvurusunda bulunmaları halinde istedikleri değişiklik yapılacaktır. Tesisler tarafından bildirilmeyen bilgiler yüzünden listede güncel olmayan kayıtlar bulunabilir.

 

Microsoft Internet Explorer 5.5 ve üzeri  ile 800x600 çözünürlükte kullanılması önerilir.  Tüm hakları Karahayıt Belediyesi 'ne ait olup yazılı izin alınmadan alıntı yapılamaz.
T.C. Karahayıt Belediyesi   -   Karahayıt / Denizli / Türkiye   -   Telefon : +90 258 271 43 25 - 271 43 26   -   E-Posta : karahayit@karahayit.bel.tr
Tasarım & Yazılım : Nejat Karasakal